RYBÁKŮV SLÍDIL 2016

Úvod O závodě Propozice Přihlášení Výsledky Galerie Diskuze Archiv Kontakty Odkazy

Online přihláška

Seznam přihlášených týmů (aktualizace plateb jednou denně)

Zobrazit s registračními čísly SHOCartligy

Kategorie MM

Pořadí St.č. Název týmu Závodník 1 Závodník 2 Zaplaceno
1 4 Hlavní je se nezpotit Matěj Kasal Jan Růžička ANO
2 9 Jejich Veličenstva Dominik Duda Ondřej Ženka ANO
3 10 Trego team Ľubomír Šujan Daniel Holler ANO
4 12 Zlomený blesk Daniel Kraus Jáchym Martinek ANO
5 13 Bajkeři od Benešova Jaroslav Sládek Josef Kapal ANO
6 14 GROPO Plzeň Jan Grohmann Vladimír Pouzar ANO
7 19 Opatrně, ale vostře! Václav Kroupa Jiří Hejna ANO
8 25 VB + Milan Synek Jiří Štěpánek ANO
9 33 Potkali se u Mladotic Rostislav Sladký Michal Žižka ANO
10 37 SPORTICUS & PARTNER ELIT Martin Sajal Martin Smrt ANO
11 38 SK Hrabětice Petr Rešl Jan Novák ANO
12 39 Bob a Bobek Luboš Otta Ondřej Hireš ANO
13 41 Chromý koně Petr Marusič Vladimír Zborník ANO
14 42 EPO / Čelovky Lucifer Petr Pruner Petr Dvořák ANO
15 51 Peškohaus Josef Matoušek Josef Matoušek ANO
16 53 RZ 911 Václav Koutník Jakub Štochl ANO
17 55 Tro-ski Miroslav Plichta Alan Plocek ANO
18 56 Jelenští vlčáci Josef Kušička Radim Pelikán ANO
19 57 www.rambousek.eu Jan Rambousek Petr Rambousek ANO
20 58 Kryštof 06 Marek Šťastný Michal Plodr ANO
21 59 Dál zato horší cestou Jiří Tatoušek Petr Tatoušek ANO
22 64 Yellow point Zdeněk Pražan Martin Plůcha ANO
23 65 Hlemýždi Siegfried Pehnelt Zdeněk Jeník ANO
24 68 Vrzáci Frantisek Kozisek Petr Stejskal ANO
25 71 Los Vorlos Tomáš Šimek Jan Šimek ANO
26 72 Plivníci Petr Plíva Martin Plíva ANO
27 73 Bratři v biku Martin Forejt Petr Bašus ANO
28 75 Hospo1 Zdenek Sedláček Honza Šír ANO
29 77 Siebláci Jiří Šlechta Robert Myslík ANO
30 80 HSH Sport - team B Jaromír Háněl Ladislav Blažek ANO
31 81 Divous Duo Jurij Mocek Maxim Mocek ANO

Kategorie MD

Pořadí St.č. Název týmu Závodník 1 Závodník 2 Zaplaceno
1 1 SPORTICUS & PARTNER ELIT David Vít Markéta Vítová ANO
2 2 My dva Lenka Fenclová Štěpán Novák ANO
3 3 SBCR Šárka Černá Milan Černý ANO
4 6 Dezorient Express Jan Řípa Lenka Sedláková ANO
5 7 Lištičky Václav Báča Jarmila Báčová ANO
6 8 Mapkini Beroun Jan Marek Alena Marková ANO
7 15 Babička a dědeček Mirka Špalková Miroslav Špalek ANO
8 16 Starý Mladý Erika Langerová Tomáš Langer ANO
9 18 ATC Kokořín Alexandr Kotačka Iva Skrbková ANO
10 20 Mamka&taťka Jana Vítová Igor Vít ANO
11 21 Kufrujsnámi.cz Patricie Pavlíčková Libor Hubálek ANO
12 23 Hvězdná pěchota Magdaléna Krotilová Tomáš Císařík ANO
13 24 Drholové Bohumil Drnec Eva Holá ANO
14 26 Los Perdidos Leoš Reiterman Mirka Reitermanová ANO
15 28 4listi Radek Pospíšil Štěpánka Pospíšilová ANO
16 29 Kožíšci Zuzana Kožíšková Petr Kožíšek ANO
17 30 VIPrahlá dvojka Jiří Šembera Jana Kroupová ANO
18 32 Nevím kudy dál! David Máška Hana Fraňková ANO
19 34 VoSmy Jan Smolka Romana Smolková ANO
20 35 Stokrát Líní Kristýna Stolínová Tomáš Pehnelt ANO
21 36 VIPrahlý RHC bike Eva Pzková Milan Horký ANO
22 43 Levý břeh Viktor Slavík Milena Marvánková ANO
23 44 VIPrahlý mix Jaroslav Řízek Jindra Vostrá Dohnalová ANO
24 45 MTBO Slaný Iveta Pachmanová Petr Svoboda ANO
25 46 Los escaladoros Richard Pešek Kateřina Kuklová ANO
26 47 Šťastná 13 Karel Popel Jana Řeháková ANO
27 48 INNOVA TEAM Jarka Koplíková Tomáš Koplík ANO
28 49 乾杯 [Kanpai Aleš Bartoušek Adéla Olšovská ANO
29 50 Ka-Ja Jana Olšovská Karel Voldřich ANO
30 52 Úžasňákovi Michaela Crkvová David Mihalik ANO
31 54 PBP sirotci Eva Haisová Vojta Růžička ANO
32 60 Zpomalovací pruhy Tereza Páclová Vláďa Pokorný ANO
33 61 Drtivá porážka Milan Bílý Irena Jiráňová ANO
34 62 Bobani Jaroslav Červenka Jitka Zenáhlíková ANO
35 67 Šlapky Petr Marek Lucie Zdichyncová ANO
36 70 Mr. & Mrs. Smith Emil Procházka Lenka Procházková ANO
37 78 B1K3 R1ST1 Václav Šimon Zdeňka Křivancová ANO
38 79 Hefři Petr Lövenhöfer Eva Lövenhöferová ANO
39 82 Z kopce dolů Aleš Kuželka Eva Rybářová ANO
40 83 MAKMAK Martin Pliva Klára Churaňová ANO
41 84 EPO až na konec světa Pavel Kurz Zuzana Sedláčková ANO

Kategorie DD

Pořadí St.č. Název týmu Závodník 1 Závodník 2 Zaplaceno
1 5 Marťanky Bára Kasalová Hana Marková ANO
2 11 Velká neznámá Kristina Gybasová Veronika Chvátalová ANO
3 17 Báječný bludičky Helena Hudečková Jitka Procházková ANO
4 22 Kološrotky Jitka Gartnerová Tamara Kučerová ANO
5 31 KUdy? TUdy! Anna Svatušková Tereza Kindlmannová ANO
6 40 Malá a velká Iva Krejzová Eva Meluzínová ANO
7 66 Vyhlídková jízda :-) Dagmar Musilová Martina Brondičová ANO
8 69 Jelenské bludičky Jaroslava Kušičková Natálie Taskina ANO
9 74 Na poslední chvíli Eliška Mázl Chánová Adéla Reinischová ANO
10 76 ReLe Regina Šírová Lenka Sedláčková ANO

Kategorie BB

Pořadí St.č. Název týmu Závodník 1 Závodník 2 Zaplaceno
1 27 Snad se neztratíme! Kateřina Průšková Andrea Tschocheová ANO
2 63 B&B v akci Katarína Hánělová Hana Holanová ANO

Je přihlášeno celkem 84 dvojic, tj. 168 závodníků (57 registrovaných v SHOCartlize a 111 neregistrovaných).

24.2.2018, 13:11:59